Apple AirTag (Silver) (MX532)

Apple
999,00
грн.
1399,00
грн.
Всесвітньо відома американська корпорація порадувала громадськість інноваційним бездротовим аксесуаром. Високотехнологічний Apple AirTag використовується власниками для пошуку втрачених речей. Модель відрізняється практичністю, надійністю, естетичністю, хорошим рівнем автономності, мінімальними габаритами. Портативний пристрій виконаний повністю волого - і пилозахищеним.
Суперсучасна пошукова мітка дозволяє в різних точках планети максимально швидко виявити річ, до якої вона прикріплена. Виріб можна акуратно приєднувати до різноманітних предметів, відстежуючи при цьому їх місце розташування «яблучними " мобільними телефонами, планшетами, комп'ютерами, або розумними годинами.
Принцип роботи і акумулятор Apple AirTag
Американські професіонали розробили пристрій, який працює завдяки чіпу Bluetooth і отримує GPS-координати. Для пошуку вкрадених речей необхідно додати аксесуар в власний аккаунт iCloud. Модель відстежується за допомогою іншого iPhone або iPad, які підтримують Бездротовий Інтерфейс Bluetooth. Для початку експлуатації виробу потрібно запустити програму Локатор і перейти на вкладку «предмети». Далі треба знайти необхідний трекер і прив'язати до аккаунту iCloud, натиснувши кнопку Add B389.
Після цього слід закріпити мітку на необхідному предметі – сумці, зв'язці ключів, валізі або іншої речі. В результаті користувачі завжди можуть визначити місце розташування об'єкта. Телефон, пов'язаний з маячком, покаже точну дистанцію між ним і об'єктом із закріпленою міткою. Інтернет-магазин eStore.ua пропонує купити пристрій в Україні за лояльною вартістю. Для ефективної стикування GPS-трекера з різними предметами застосовується спеціальне кріплення.
Пристрій здатний відтворювати звуковий сигнал, що істотно полегшує пошук ключів від житлового будинку або автомобіля. Вбудованого енергоємного акумулятора достатнього для тривалого функціонування Apple AirTag. Для поповнення батареї власники можуть використовувати магнітну бездротову зарядку.
У чому ж переваги виробу?
Найважливішою перевагою є можливість отримання повідомлення, коли мобільний апарат або таблетка знаходиться за межами зони дії маячка. У тому випадку, коли предмет знаходиться далеко і не може бути знайдена – власник переводить в режим загубленої. При виявленні пропажі іншим користувачем "яблучного" комунікатора він зможе побачити контактну інформацію власника для відправки текстового повідомлення або телефонного дзвінка.
Апаратна платформа IOS показує маячок у вигляді приладу круглої форми з логотипом Apple посередині. Apple AirTag характеризується наступними перевагами:
  • компактність;
  • легкість;
  • водонепроникність;
  • енергоефективність;
  • стійкість до регулярних навантажень;
  • оригінальний зовнішній вигляд;
  • оперативне сполучення з телефоном та іншими гаджетами;
  • тривалий період експлуатації;
  • зручність застосування.

Тип: Брелок для пошуку речей і ключів

Вам також може сподобатися
Click to order
Total: 
Ваше Ім‘я Прізвище
Ваш Email
Ваш номер телефону
Payment method
Натискаючи на кнопку, ви даєте згоду на обробку персональних даних та погоджуєтеся з політикою конфіденційності та публічним договором.