Apple HomePod mini Space Gray (MY5G2)

Apple
3299,00
грн.
Apple HomePod mini - це сама довгоочікувана новинка для цінителів якісної аудіотехніки зі студійним звучанням. Зменшення габаритів корпусу HomePod mini, в порівнянні з «попередником», жодним чином не позначилося на якості звучання. У мініатюрному корпусі колонки, розробникам вдалося втілити передову продуктивність.
Дана портативна колонка - це найбажаніше придбання для всіх меломанів! Apple HomePod mini - це потужні баси, плавне звучання нижніх і середніх частот, та набагато більше:
  • Процесор нового покоління S5
  • Впроваджений 2-дюймовий драйвер
  • Зручне управління
  • Гучне та чисте звучання на 360 градусів
  • По-справжньому портативний корпус
  • Можливість підключення стереопари
  • Розпізнавання членів сім'ї по голосу
  • Підключення практично будь-якої техніки Apple
Високопродуктивний чіп S5
Оновлений процесор нового покоління S5 - це найважливіший компонент внутрішньої конструкції HomePod mini. Саме він забезпечує ефективне виконання головних функцій акустики: безпереривне відтворення аудіо без буферизації, бездротове підключення Wi-Fi, використання AirPlay 2, голосове управління через Siri, нейтралізація еха під час програвання і безліч іншого. Завдяки новій технології, ви з легкістю зможете зв'язати пару HomePod в стереопару і спілкуватися з сім'єю з будь-якої кімнати. Це підвищує як комфорт, так і безпеку ваших близьких.
Сітчасте покриття
Ззовні, конструкція Apple HomePod mini має сітчасте покриття, яке є не тільки стилістичним, а й функціональним рішенням. Воно сприяє більш збалансованому звучанню, шляхом просторового розподілу звукових хвиль на 360 градусів. Але крім функціональної складової, дизайн покриття буде доречний в будь-якій кімнаті і в будь-якому інтер'єрі.
AirPlay і HomeKit
Акустика Apple HomePod mini підтримує технологію AirPlay, яка призначена для трансляції музики та іншого контенту прямо з iOS-пристроїв (iPhone, iPad) або Apple TV, Mac. Крім того, саме завдяки AirPlay колонка інтегрується в систему Apple HomeKit, і може використовуватися як домашній центр (хаб) для централізованого управління розумним будинком. За допомогою тільки лише HomePod mini ви зможете управляти освітленням в іншій кімнаті або сигналізацією в гаражі, не встаючи з дивана або робочого місця.
Зручне управління/Siri
  • Просте управлінням програванням, зробить користування Apple HomePod mini ще більш комфортним. Сенсорна панель на верхньому торці акустики реагує навіть на секундні торкання: одним натисканням пальця ви можете запустити/зупинити музику, зробити голосніше/тихіше або перемкнути трек.
  • Siri, як і на будь-якому іншому пристрої, виконує функцію голосового помічника, але завдяки новій технологічній начинці ця оболонка отримала ряд додаткових нововведень.

Тип: Акустика

Вам також може сподобатися
Click to order
Total: 
Ваше Ім‘я Прізвище
Ваш Email
Ваш номер телефону
Payment method
Натискаючи на кнопку, ви даєте згоду на обробку персональних даних та погоджуєтеся з політикою конфіденційності та публічним договором.