Apple Magic Mouse 2 (MLA02)

Apple
2699,00
грн.
3099,00
грн.
Бездротову вашим Mac
Дані між мишкою і комп'ютером передаються за допомогою бездротової технології Bluetooth, яке дозволяє вашому Mac розпізнати мишку в радіусі 9 м. Завдяки сумісності Magic Mouse 2 з операційною системою OS X El Capitan (починаючи з версії 10.11) і довільним пристроєм Bluetooth ви з легкістю зможете управляти будь-якими комп'ютерними процесами. Немає ніяких обмежень за версією Bluetooth - створіть пару «мишка + Mac» і отримуйте задоволення від комфортного взаємодії з OS X El Capitan.
Стриманий дизайн. Гладка, рівна поверхня
Сам дизайн залишився практично незмінним - все та ж рівна, гладка поверхня, на якій видніється емблема виробника. Змінам піддалася нижня частина корпусу - зникла кришка, яка в попередній моделі закривала відсік з батарейками. Тепер «ступня» мишки має гладку, цільну поверхню.
Легше. дошкульніше
У зв'язку з переходом на літій-іонний акумулятор, який за вагою менше, ніж батарейки, сама мишка Magic Mouse 2 також стала легше. Почасти це сприяло підвищенню рівня чутливості і плавності ковзання. Зміни на нижній частині корпусу також посприяли поліпшенню управління мишкою.
Не чекайте 2 години - зарядите мишку за 2 хвилини!
Якщо у вас немає часу чекати 2 години для повної зарядки, ви можете підключити гаджет до Lightning-кабелю на 2 хвилини, і за цей час мишка накопичить енергії, якої вистачить на 9-годинне використання. Таку можливість Magic Mouse 2 отримала, після того як її оснастили актуальною версією перезаряджається батареї. Також не варто забувати про режим сну, під час якого знижується енергоспоживання і, як наслідок, продовжується термін служби акумулятора.
Apple Magic Mouse 2: купити і задовольнятися зручним сенсорним управлінням
Крім стандартних кліків аксесуар вміє розпізнавати і інші жести. Ви зможете перегортати, прокручувати, збільшувати - і все завдяки сенсорному Multi-Touch:
  • робіть звичайний клік щоб виконати необхідну дію;
  • проводите одним пальцем вниз-вгору для прокрутки веб-сторінок, сторінок документів;
  • змітайте одним пальців вправо-вліво для щоб перейти вперед-назад;
  • подвійний клік одним пальцем дозволить масштабувати сторінки;
  • подвійний клік двома пальцями відкриє вам вікно багатозадачності з усіма активними додатками.
Смарт-мишка здатна відрізнити прокрутку від смахивания. Більш того, вона навіть розуміє, що ви просто поклали на неї руку, не маючи наміру робити наступні дії.
Безшовний корпус. симетричні форми
Зручність управління обгрунтовується безшовної технологією створення корпусу мишки. На вибір можна використовувати як Однокнопкове, так і Двокнопочне управління - для цього всього лише потрібно вибрати відповідну конфігурацію в System Preferences. Симетричні форми миші дозволяють працювати з нею як лівшам, так і правшам.
Акумулятор, що перезаряджається - продукт вторинної переробки
Любов купертіновцев до природи стала приводом для створення вторсировини - літій-іонного акумулятора. Немає необхідності оснащувати гаджет лужними батарейками, адже їх все одно потім доведеться викидати.

Тип: Аксесуар для Mac

Вам також може сподобатися
Click to order
Total: 
Ваше Ім‘я Прізвище
Ваш Email
Ваш номер телефону
Payment method
Натискаючи на кнопку, ви даєте згоду на обробку персональних даних та погоджуєтеся з політикою конфіденційності та публічним договором.