Apple HomePod Black (MQHW2)

Apple
8699,00
грн.

На презентації Apple WWDC17 був представлений абсолютно новий продукт компанії - домашня музична колонка HomePod. Девайс позиціонується передовсім як пристрій для прослуховування музики і вже потім - як смарт-колонка для вирішення повсякденних завдань. HomePod дійсно оснащена голосовим асистентом, адаптацією якого займалася команда Siri. До речі, активація колонки і помічника відбувається за вже знайомою фразі "Hey, Siri!".
Про програмної частини було сказано зовсім небагато: колонка чує голос людини і досить точно розуміє команди навіть з контекстним запитом. Можна сказати колонці, що вам подобається ця мелодія, і колонка запам'ятає ваш вибір. Розпізнаються і інші команди, пов'язані з пошуком інформації в Інтернеті і не тільки - очевидно, перед нами повноцінний конкурент Google Home і Amazon Echo.
Висота HomePod становить 7 дюймів - менше, ніж iPad Mini. Під "кожухом" приховані сім спрямованих вниз драйверів і потужний фірмовий сабвуфер для створення чітких басів без спотворень. Шість мікрофонів вловлюють голос людини і здатні передавати індивідуальний тембр, завдяки чому є розпізнавання голосу і визначення особистості мовця. За обробку всієї інформації відповідає чіп Apple A8. HomePod сканує простір і підлаштовує звук під конкретну обстановку, створюючи ефект об'ємного звучання. Якщо ж в одному приміщенні встановити дві працюючі колонки, вони синхронізують режим роботи і забезпечать потужне і гармонійне звучання.

Тип: Акустика

Вам також може сподобатися
Click to order
Total: 
Ваше Ім‘я Прізвище
Ваш Email
Ваш номер телефону
Payment method
Натискаючи на кнопку, ви даєте згоду на обробку персональних даних та погоджуєтеся з політикою конфіденційності та публічним договором.