iMac 24 M1 Yellow

Огляд Комп'ютер Apple iMac 24 M1 2021


Природжений Apple. Наділений силою чіпа M1. Виділяється на будь-якому тлі. Ідеально впишеться у ваше життя

Такий неймовірний дизайн став можливим завдяки чіпу M1-першій системі на чіпі, створеній для Mac. Тонкий і легкий, цей iMac поміститься де завгодно.

Чіп M1 об'єднує в собі центральний і графічний процесори, пам'ять і ряд інших компонентів. Тому нам вдалося помістити таку міць в такий тонкий корпус.

Картина в цілому і в деталях

На чудовому дисплеї Retina 24 дюйма з роздільною здатністю 4,5 K все видно чітко, і ви зможете розглянути кожну деталь. Широкий колірний обхват P3 забезпечує реалістичну передачу зображення за допомогою більше мільярда кольорів. Яскравість дисплея становить 500 кд / м2, тому картинка виходить дуже насиченою.

При цьому спеціальне покриття антивідблиску зменшує навантаження на очі, а технологія True Tone автоматично налаштовує колірну температуру відповідно до навколишнього освітленням, роблячи зображення ще більш природним. Фотографії, презентації, фільми і серіали — на iMac все виглядає чудово.

Посміхніться, вас знімає камера FaceTime HD 1080P

Це найкраща камера для Mac. Вона забезпечує в два рази більш високу роздільну здатність під час відеодзвінків. Збільшена матриця вловлює більше світла. Передовий процесор обробки сигналу зображення в чіпі M1 істотно підвищує якість зображення. Тепер, обговорюючи робочі моменти або спілкуючись з друзями по відеозв'язку, ви можете бути впевнені, що виглядаєте приголомшливо.

Мікрофони студійного рівня. Давайте говорити

І в розмові з друзями, і при роботі з музичним треком, і при записі подкасту — скрізь стане в нагоді хороший мікрофон. З iMac звук точно буде чистим і кристально чітким. Система з трьох мікрофонів студійного рівня зменшує відлуння і спотворення звуку. Завдяки цьому ви спілкуєтеся так, ніби стоїте поруч зі співрозмовником і Вам ніщо не заважає. Спрямовані мікрофони ігнорують фоновий шум. Тому співрозмовник буде чути ваш голос, а не те, що відбувається поруч з вами.

Система з шести динаміків. Звук навколо і близько

Акустична система iMac створює неймовірний звук, що заповнює собою весь простір. Дві пари низькочастотних динаміків з придушенням резонансу додають глибокі, насичені баси-без непотрібних вібрацій. І кожна пара доповнена ефективним випромінювачем високих частот. З такою системою і кіно, і музика зазвучать зовсім по-іншому.

Чіп M1 і Big Sur. Висока потужність. Величезні можливості

Чіп M1-найпотужніший з усіх, що ми коли-небудь створювали. А macOS Big Sur - сама просунута операційна система для Mac. Разом вони виводять iMac на новий рівень продуктивності, ефективності та безпеки. iMac практично миттєво виходить з режиму сну, додатки відкриваються майже моментально, і вся система працює швидко і злагоджено.

Потужність центрального процесора до 85% більше, обробка графіки - до двох разів швидше в порівнянні з iMac 21,5 дюйма. Тому Ви можете набагато швидше компілювати код або редагувати фото в реальному часі в таких додатках, як Xcode і Affinity Photo. При цьому iMac працює тихо і не перегрівається навіть при дуже високому навантаженні. Це результат ідеальної взаємодії потужного обладнання, програмного забезпечення та чіпа M1.

Модель: iMac 24 M1

Вам також може сподобатися
Click to order
Total: 
Ваше Ім‘я Прізвище
Ваш Email
Ваш номер телефону
Payment method
Натискаючи на кнопку, ви даєте згоду на обробку персональних даних та погоджуєтеся з політикою конфіденційності та публічним договором.