iPad mini 5 (2019) Gold

11999,00
грн.
Компанія Епл, підтверджуючи своє лідерство, випустила в 2019 році нове покоління персональної електроніки - мініатюрні планшети, які легко поміщаються в кишеню. Тонкий корпус вміщує потужну багатофункціональну начинку, легко забезпечує рішення робочих і навчальних завдань, потреби дозвілля, відпочинку та комунікацій.

Інтернет-магазин пропонує купити планшет Apple iPad mini 5 Wi-Fi за конкурентноздатною ціною. Виробник забезпечив модель потенціалом, що дозволяє знімати з роздільною здатністю Full HD відео і фото, слухати якісний звук аудіо файлів, дивитися фільми в 4К, використовувати високошвидкісний мобільний інтернет, захищати особисту інформацію.

Планшет Apple iPad mini 5 Wi-Fi : більш потужний і швидкий

Компактний пристрій має корпус товщиною 6,1 мм, дизайн якого оформлений у відтінку «Сірий космос». Величина діагоналі екрану - 7,9 дюймів. Продуктивністю, функціональністю і економічністю планшет зобов'язаний 64-бітному процесору A12 Bionic, ОС iOS12, супроцесору руху М12, модулю безпеки Secure Enclave, інтелектуальному захисту даних від навмисного збору інформації. Відмінні риси Apple iPad mini 5 Wi-Fi:- швидкодія до 3 разів більше, ніж у «міні» попереднього покоління;- комплектування стилусом Apple Pencil першого покоління;- вбудована пам'ять - 64 ГБ;- одночасне використання 3-4 додатків;- роздільна здатність дисплея - 2048x1536 пікселів;- доступ і покупки з ідентифікацією по відбитку пальця;- використання без підзарядки батареї до 10 годин;- підтримка користувачів з обмеженими здібностями;- зв'язок через Wi-Fi і мобільний інтернет;- доступ до файлів з різних пристроїв.

Apple iPad mini 5 Wi-Fi: вражаючий потенціал

Інноваційна техніка, управління якою здійснюється аналогічно iPhone, дозволяє робити все, що може потужний ноутбук. Також Apple iPad mini 5 Wi-Fi має функціонал смартфона, пристрої додаткової реальності, професійної відеокамери і мультимедійного центру. Значущі функції планшета:- Управління контентом на екрані жестами, голосовими командами, дотиками.- Самонавчання процесора на основі аналізу закономірностей дій користувача, що дозволяє пропонувати йому кращі рішення.- Захист персональних і банківських даних при покупках на сервісах мережі і безпечне розблокування доступу.- Панорамна і серійна зйомка фото, а також отримання знімків в режимах «Таймлапс» і Live Photos.- Відео і голосовий зв'язок FaceTime через швидкісний інтернет і двоканальний Wi-Fi на частотах 2,4 і 5 ГГц.- Відеозйомка з якістю 1080р зі швидкістю 30 кадр/с і в темпі - 120 кадр/с.

Apple iPad mini 5 Wi-Fi: нюанси оснащення

Мобільну техніку виробника можна брати з собою куди завгодно. Пристрій оснащений smart начинкою і сервісами, які дозволяють адаптувати технічний потенціал під потреби і фізичні особливості користувача, щоб повністю задіяти його. Новий Apple iPad mini 5 Wi-Fi оснащений основною і фронтальною камерами з роздільною здатністю 7 і 8 Мп. Параметри характеристик 5-лінзової оптики дозволяють стабілізувати картинку в кадрі і триразово наближати об'єкт зйомки. Якісний стереозвук забезпечують динаміки і здвоєні мікрофони.

Висока програмна і апаратна економічність функціонування сприяє застосуванню пристрою протягом всього дня на одному заряді акумулятора. Кнопки управління режимами і мініатюрні роз'єми для підключення зарядного пристрою, карти nano-SIM і навушників розміщені в торцях корпусу. Ламінований екран має олеофобне покриття.

Планшет Apple iPad mini 5 Wi-Fi : багато можливостей - апарат один

Пристрій ще краще адаптований під потреби осіб з обмеженням сприйняття кольору, світла, звуку і сенсу інформації. Виробник помножив тематичне розмаїття вбудованих, безкоштовних і представлених в App Store додатків для розширення інтересів і потреб користувачів. Володарі товару можуть користуватися голосовим помічником Siri, переглядати і редагувати файли з хмарного сховища на будь-яких своїх гаджетах, використовувати стилус для коментарів і позначок, заповнювати форми та підписи документів.

Якість зображення забезпечують розширене колірне охоплення P3, автоматичне підстроювання рівня білого і розширення бази колірних відтінків при зйомці. Використання інформативних фільтрів сайту допоможе ознайомитися з оглядом, параметрами і ціною на Епл Айпад міні 5 з Вай-Фай.

Модель: iPad mini 5

Вам також може сподобатися
Click to order
Total: 
Ваше Ім‘я Прізвище
Ваш Email
Ваш номер телефону
Payment method
Натискаючи на кнопку, ви даєте згоду на обробку персональних даних та погоджуєтеся з політикою конфіденційності та публічним договором.