MacBook Air 13 Silver

27099,00
грн.
Пришвидшення. З легкістю.
Неймовірно тонкий і легкий MacBook Air став ще потужнішим. Він обладнаний чудовим дисплеєм Retina, новою клавіатурою Magic Keyboard, Touch ID, до двох разів продуктивнішим процесором, швидшою графічною системою й містким накопичувачем. Його витончений корпус із культовим дизайном виробляється тільки з переробленого алюмінію, тому це найбільш екологічний Mac в історії. А завдяки акумулятору на цілий день роботи цей універсальний ноутбук готовий допомагати вам весь день.

Дисплей Retina.
Висока роздільна здатність 2560 × 1600 і понад чотири мільйони пікселів — від такого складно відірвати погляд. Неймовірно детальне та разюче реалістичне зображення. Ясний і чіткий текст. Технологія True Tone автоматично настроює баланс білого під освітлення навколо вас, тому вебсторінки й електронні листи мають такий природний вигляд, немов вони надруковані на папері. Завдяки мільйонам кольорів зображення дуже насичене та чітке. Скляна поверхня дисплея доходить до самого краю, тому ви можете повністю зосередитися на вмісті екрана. І не сумнівайтеся — вам сподобається те, що ви побачите.

Продуктивність.
MacBook Air важить лише 1.29 кг, але він спроможний на багато що. Потужності вистачить, щоб ходити на сайти, грати в ігри, редагувати відео та робити багато чого іншого. Високопродуктивна пам'ять 3733 МГц дає вам спокійно працювати, навіть коли відкрито відразу кілька програм. Ви матимете багато місця для ваших фільмів, пісень, світлин, файлів та ігор.

Клавіатура Magic Keyboard.
Тепер MacBook Air обладнаний новою клавіатурою Magic Keyboard, яка вперше була представлена на MacBook Pro 16". Удосконалений механізм «ножиці» з ходом клавіш 1 мм робить цю клавіатуру чутливою, зручною й тихою. Стрілки, які разом утворюють форму перевернутої букви «Т», дають змогу із легкістю переміщатися рядками коду, комірками таблиці або ігровими світами. А підсвітка клавіш і датчик зовнішньої освітленості допоможуть друкувати, якщо навколо стане занадто темно.

Трекпад Force Touch.
Force Touch — один із найдосконаліших трекпадів. Він точно розпізнає силу натискання й дає вам змогу керувати Mac за допомогою різних видів торкань. Розширена поверхня з високою чутливістю й тактильним відгуком чудово підходить для будь-яких жестів Multi-Touch. Вашим пальцям буде дуже комфортно.

Touch ID. Пароль — ваш відбиток пальця.
MacBook Air обладнаний технологією Touch ID, яка гарантує підвищену безпеку та зручність. Просто прикладіть палець до датчика Touch ID, і ваш Mac розблокується.

Apple T2 Security Chip.
MacBook Air обладнаний чипом безпеки Apple T2 Security Chip. Це чип другого покоління, розроблений Apple спеціально для Mac. Він надійно захищає дані на MacBook Air. Тому коли ви використовуєте Touch ID, щоб розблокувати свій Mac, відкрити захищений документ або оплатити покупку онлайн, ваша інформація залишається в безпеці.

Динаміки та камера. Звук, який говорить сам за себе.
Найбільш передові технології обробки та регулювання звуку дали змогу MacBook Air зазвучати ще краще. Динаміки передають удвічі більше низьких частот, а рівень гучності підвищився на 25%. Більш об'ємний стереозвук буквально занурює вас у музику або фільм. Камера FaceTime дає змогу вашим друзям і близьким бачити вас у високій роздільній здатності під час персональних і групових дзвінків. А три мікрофони, що утворюють єдиний масив, точніше вловлюють ваш голос, коли ви телефонуєте через FaceTime, диктуєте текст або вимовляєте команди для Siri.

Потенціал Mac. Потужно реалізований.
На Вас чекають окремі програми для доступу до музики, подкастів, фільмів та серіалів. З'явилися також нові інтелектуальні функції для повсякденних завдань і функція Sidecar, яка дає змогу використовувати iPad (купується окремо) як другий дисплей для Mac.

Модель: MacBook Air 13

Вам також може сподобатися
Click to order
Total: 
Ваше Ім‘я Прізвище
Ваш Email
Ваш номер телефону
Payment method
Натискаючи на кнопку, ви даєте згоду на обробку персональних даних та погоджуєтеся з політикою конфіденційності та публічним договором.